?>

Nowości:

Pieniądze na założenie własnej firmy – czy warto zdecydować się na zadłużenie na zainicjowanie działalności gospodarczej?

Finanse na założenie własnej firmy – czy należałoby zdecydować się na zadłużenie na zapoczątkowanie działalności gospodarczej?
Duża grupa ludzi decyduje się na tak zwane samozatrudnienie, dzięki czemu zyskuje pewną swobodę pracy i przede wszystkim możliwość realizowania własnych pomysłów. Wypada jednak zdawać sobie sprawę z tego, iż by zdołać otworzyć prywatną firmę, należy w pierwszej kolejności zainwestować w to przedsięwzięcie pewną kwotę pieniędzy. Na szczęście coraz więcej instytucji bankowych oferuje swoim kontrahentom kredyty na start – https://platinumeye.pl. Są to pożyczki, o jakie ubiegać się można właściwie od pierwszego dnia prowadzenia aktywności gospodarczej. Jeżeli przedsiębiorca stara się o stosunkowo niedużą pożyczkę, opiewającą na kwotę blisko dziesięciu tysięcy złotych, może zdobyć ją bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Nie jest również potrzebne zaświadczenie o płacach, które potrzebne jest w przypadku zaciągania na przykład kredytów gotówkowych. Oprócz tego ważne jest także to, iż kredyt ten przyznawany jest w formie limitu debetowego na służbowym koncie, co sprawia, iż jest go o wiele łatwiej spłacić. Poza tym odsetki od pożyczki wolno odliczyć od podatku, jako koszt uzyskania przychodu.

Teksty: